Prodávané značky

 
     Představujeme Vám české značky, jejichž výrobky najdete v nabídce našeho e-shopu.

 


Plavky značky Acqua vyrábí rodina Hráčkova v Jihlavě více než 20 let. Šijí je z kvalitní italské plavkoviny (82 % polyamid + 18 % elastan). Každé léto představují novou kolekci barev a vzorů dle vlastních, ověřených střihů.

 


 

Anyface je česká rodinná firma, která od roku 1998 šije oblečení pro děti. Materiály si nechává vyrábět na míru. Samozřejmostí jsou úpravy jako antipiling (proti žmolkování) a stálobarevnost. Nejvíce oblečení vyrábí z úpletů ze 100% bavlnay, popřípadě kombinace bavlny a lycry. Mikiny jsou ušity z teplákoviny ve složení 90% bavlna a 10% PE. Tím je zaručena miniální srážlivost. Oblečení pro děti vyrábí na základě vlastních, osvědčených střihů a doplňují je kvalitními a módními potisky. Každý rok uvádní Anyface na trh novou kolekci.

 


 

Betty mode je česká, rodinná firma z Kyjova. Na trhu působí od roku 2000. Šijí hezké oblečení do školy, školky, na hřiště, na doma ... zkrátka na každý den. Majitelé velmi dbají na kvalitu materiálů a zpracování. Všechny látky mají certifikát zdravotní nezávadnosti a pocházejí z ČR nebo EU. Motivy potisků jsou jedinečné, navržené ve spolupráci s externí grafičkou. Samotný potisk oblečení se realizuje také v Kyjově - je velmi kvalitní, odolný a zdravotně nezávadný. Děti budou nadšené krásnými obrázky a barvami oblečení. Vy oceníte kvalitu materiálů, zpracování a padnoucí střihy.

 


 

Boma je česká společnost (100 % v rukou českých majitelů), která se specializuje na výrobu a prodej ponožkového a punčochového zboží značek Boma, Lonka a Voxx. Ponožky se vyrábí v ČR.

 


 

  

Česká značka FANTOM z Vrchlabí působí na trhu od roku 1999. Kromě jiného se specializuje na výrobu softshell oblečení pro děti. Materiály jsou od tuzemských i zahraničních dodavatelů s atesty zdravotní nezávadnosti. Oblečení je z třívrstvého materiálu s MEMBRÁNOU. U všech výrobků jsou uvedeny údaje o prodyšnosti a voděodolnosti. Věděli jste, že shoftshell existuje v mnoha variantách - zatepletný, tenký, pružný, pevný ... podle ročního období a užití. Při běhání venku budou děti v pohodlí i při nevlídnem počasí, Vy oceníte skvěle padnoucí střihy a kvalitu oblečení.

 


 

Značku ObleCzech, najdete pouze na tomto e-shopu. Jde o novou českou značku, která si zakládá na kvalitním materiálu a poctivém řemeslném zpracování (ušití). Jde o praktické, moderní a zároveň nadčasové kousky dětského oblečení ve velikostech 98 - 146 (cca 3 - 10 let). Oblečení je stříhané ručně (nikoli strojově), tím je zaručena vyšší přesnost střihů. Daný vzor se vyrábí pouze po pár kusech od velikosti. U každého oblečení je přeměřená tabulka velikostí.

 


 

 

Společnost PLEAS a.s. sídlí v Havlíčkově Brodě. Specializuje se na výrobu denního a nočního prádla. Zajímavostí je, že oblečení nejen šijí, ale látky si také sami vyrábí (pletou a barví) z nakoupených bavlněných nití. Celý výrobní proces tak mají pod kontrolou. Zákazníci oceňují kvalitu úpletu a fakt, že i po mnoha vypráních si výrobky zachovávají barvu a tvar.

 


 

Česká společnost Pletex působí na českém trhu od roku 1993. Každoročně nabízí novou kolekci více jak 200 druhů čepic v mnoha barevných kombinacích a velikostech. Všechno zboží vyrábí Pletex z kvalitních a certifikovaných materiálů. Bavlněný úplet pro jarní a podzimní čepice, je vyroben na míru v České republice. Čepice se šijí v Třebíči.

 


 

Česká společnost Radetex (RDX) působí na trhu od roku 1993. Kolekce a designy RDX jsou odvážné a originální. Stěžejní část sortimentu tvoří čepice pro předškolní a školní děti. Část výroby probíhá ve spolupráci s polskou pletařskou firmou.

 


Společnost TREPON a.s. patří k nejstarším výrobcům ponožkového a punčochového zboží v České republice. Více jak 75-tiletá tradice vychází ze založení firmy v roce 1935. Oblíbené Treponky patří k nejlepším punčocháčům na trhu. Základem vysoké kvality je příze, kterou společnosti dodávají především tuzemští výrobci.


 

Česká značka Viola vznikla v r. 1990. Od svého počátku se soustředila na oblečení a textilní doplňky do deště. Pláštěnky jsou vyrobeny z materiálu PEVA (ne PVC), který není měkčený kyselinou ftalovou, tudíž neobsahuje estery kyseliny ftalové. Navíc PEVA je oproti PVC mnohem lehčí a pevnější a také odolnější vůči nízkým teplotám (testováno do –25 C). Samozřejmostí je splnění vyhlášky MZ ČR č.84/2001 Sb. a atesty Státního zdravotního ústavu. Především z ekonomických důvodů se pláštěnky vyrábí v Číně.

 


 

Firma vznikla v roce 1990 a od roku 1995 má ochrannou známku Yetty. Jde o českou firmu, která se zaměřuje na výrobu dětských doplňků - čepic, šál, čelenek, rukavic. Z krásných a moderních vzorů a střihů čepic si určitě vyberete.