Přihlášení

O nás

ObleCzech jsem založila na podzim roku 2015. Internetový obchod byl spuštěn v květnu 2016. V průběhu roku 2019 jsem se rozhodla dát e-shopu nový kabát a zároveň změnit dodavatele e-shopového řešení. Od té doby se můžeme mnohem více soustředit na vlastní tvorbu a vyřizovaní objednávek. Každý rok rozšižujeme nabídku o nové střihy, látky a barvy. Zkrátka pořád pro vás vymýšlíme nové věci.

Proč ObleCzech?

když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Věříme v kvalitní a poctivou práci, české hlavy a ruce.
Začínali jsme v roce 2016 jako e-shop s přikoupeným oblečením různých českých značek. Postupně jsme ale začali šít vlastní značku ObleCzech a pouhé přeprodávání výrobků téměř opustili. Zakládáme si na kvalitních látkách, padnoucích střizích, precizním ušití a praktických detailech. Jako jedni z mála nabízíme šití oblečení na míru podle typu postavy
Umíme obléci hubeňoury i jedlíky. Nemůžete pro vaše dítě, či pro sebe, sehnat padnoucí konfekci? Neváhejte se na nás obrátit.
Pokud s výběrem váháte, stačí poslat dotaz na obchod@obleczech.cz, nebo nám zavolat na 725 819 908.

Baví nás mít svůj projekt, tvořit, mít odpovědnost a zároveň svobodu. Vybírat a nakupovat látky, spolupracovat s návrhářkou, upravovat a testovat střihy, stříhat, šít, žehlit, fotit výrobky, komunikovat se zákazníky, spravovat e-shop, účtovat, fakturovat, zpracovávat DPH, psát příspěvky na sociální sítě, odpovídat na dotazy zákazníků a samozřejmě posílat balíčky. S kolegyňkou Zuzkou a švadlenkami Janou a Jarkou občas pracujeme dnem i nocí. Nevěřili byste, kolik práce se dá udělat ve čtyřech lidech, když práce baví.

Budeme rády, když se přihlásíte k odběru NOVINEK z naší dílny. Reference od našich zákazníků si můžete přečíst na Heuréce, Seznamu, nebo na našem firemním profilu na Googlu.

Naše vize:
„Oblékejme se do kvalitního českého oblečení, podporujme českou výrobu a ekonomiku. Kvalitní oblečení vydrží déle, potřebujete ho méně, unosí ho sourozenci a lépe je prodáte dále. Přesvědčte se, že není obleček jako ObleCzech."


Těšíme se na vaše dotazy, nápady, či jinou inspiraci :-)

Zdeňka Palátová
jednatelka a zakladatelka ObleCzechu