O nás

 

Společnost ObleCzech s.r.o. jsem založila na podzim roku 2015. Internetový obchod byl spuštěn v květnu 2016.

 

Proč jsem založila ObleCzech?

Jednoduše mne to baví. Vybírat a objevovat pěkné kousky od českých výrobců. Spolupracovat s oděvní návrhářkou na vlastních kolekcích. Fotit ve vlastním ateliéru, ale i účtovat a fakturovat :-).

Je to mravenčí práce, ale spokojenost zákazníků je naším hnacím motorem. Snažíme se ke každému výrobku vkládat maximum informací. Pokud s výběrem váháte, stačí poslat e-mailem dotaz (obchod@obleczech.cz), nebo zavolat (tel: 725 819 908), obratem odpovíme. Všechno oblečení máme SKLADEM a dobře je známe. 

V nabídce najdete oblečení od velikosti 92-98 (od cca 3 let), do velikosti 146-152 (do cca 10 let). Jedná se o oblečení do školy, školky a na volný čas. 

 

 

Naše vize:

 

„Oblékejme děti do českého oblečení, podporujme českou výrobu a ekonomiku. Kvalitní oblečení vydrží déle, potřebujete ho méně, unosí je sourozenci a lépe je prodáte dále. Přesvědčte se, že není obleček jako ObleCzech.

 

 

Chceme stále rozšiřovat vlastní autorskou kolekci značky ObleCzech. Od poloviny roku 2017 jsem proto přizvala ke spolupráci profesionálku v oboru. Mou skvělou kamarádku - oděvní návrhářku Lenku Velebovou. S Lenkou jsme obě puntičkářky a snažíme se vše (střihy, materiál) vyladit k dokonalosti.

Budeme moc rády za vaše postřehy

 

Zdeňka Palátová
jednatelka a zakladatelka společnosti ObleCzech s.r.o.

e-mail: palatova@obleczech.cz 

 

Zdeňka Palátová s dcerkou