O nás

 

Společnost ObleCzech s.r.o. jsem založila na podzim roku 2015. Internetový obchod byl spuštěn v květnu 2016.

 

Proč jsem založila ObleCzech?

Jednoduše nás to baví. Vytvářet něco svého a být u toho od začátku do konce. Vybírat a nakupovat pěkné látky, spolupracovat s návrhářkou, švadlenkou, upravovat a testovat střihy, vymýšlet různé kombinace látek, fotit ve vlastním ateliéru, ale i účtovat, fakturovat, psát příspěvky, odpovídat na dotazy zákazníků a samozřejmě posílat balíčky :-).

Je to mravenčí práce, ale spokojenost zákazníků je naším hnacím motorem. Snažíme se ke každému výrobku vkládat maximum informací. Pokud s výběrem váháte, stačí poslat dotaz na obchod@obleczech.cz, nebo zavolat na telefon 725 819 908, obratem odpovíme. Všechno oblečení dobře známe a rádi je upravíme, nebo ušijeme na míru.

Ve značce ObleCzech šijeme dětské oblečení od velikosti 80 do 170 a dámské od velikosti 34 do 50. Prodáváme i přikoupené oblečení od českých výrobců (Pleas, Betty mode atd.). Jedná se o sportovně elegantní módu do školy, školky, práce a na volný čas. 

 

Naše vize:

 

„Oblékejme se do kvalitního českého oblečení, podporujme českou výrobu a ekonomiku. Kvalitní oblečení vydrží déle, potřebujete ho méně, unosí je sourozenci a lépe je prodáte dále. Přesvědčte se, že není obleček jako ObleCzech.

 

Budeme moc rády za vaše náměty a doporučení!

 

Zdeňka Palátová
jednatelka a zakladatelka společnosti ObleCzech s.r.o.

e-mail: palatova@obleczech.cz 

 

Zdeňka Palátová s dcerkou