Přihlášení

O nás

ObleCzech jsem založila na podzim roku 2015. Internetový obchod byl spuštěn v květnu 2016. V průběhu roku 2019 jsem se rozhodla           obléci e-shop do nového kabátu a změnit provozovatele e-shopu. Myslím, že změna se velmi povedla a my můžeme konečně pracovat na tom, co nás baví.

Proč ObleCzech?

Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. Věříme v kvalitní a poctivou práci, české hlavy a ruce :-).
Začínali jsme v roce 2016 jako e-shop s přikoupeným oblečením různých českých značek. Postupně jsme začali šít vlastní značku ObleCzech a systém přeprodávání výrobků opustili. Zakládáme si na kvalitních látkách, padnoucích střizích a precizním ušití. Jako jediní na trhu nabízíme šití oblečení na míru podle typu postavy (štíhlá, střední, silnější). Umíme obléci hubeňoury i jedlíky. Pokud nemůžete pro vaše dítě, či pro sebe, sehnat padnoucí konfekci, neváhejte se na nás obrátit.
Ke každému výrobku vkládáme maximum informací. Pokud s výběrem váháte, stačí poslat dotaz na obchod@obleczech.cz, nebo nám zavolat na 725 819 908.


Baví nás mít svůj projekt, tvořit, mít odpovědnost a zároveň svobodu. Vybírat a nakupovat látky, spolupracovat s návrhářkou, upravovat a testovat střihy, stříhat, šít, fotit, komunikovat se zákazníky, spravovat e-shop, účtovat, fakturovat, zpracovávat DPH, psát příspěvky, odpovídat na dotazy zákazníků a samozřejmě posílat balíčky :-). S kolegyňkou Zuzkou a švadlenkami Jarkou a Janou občas pracujeme dnem i nocí. Nevěřili byste, kolik práce se dá udělat ve čtyřech lidech :-).

Naše vize:
„Oblékejme se do kvalitního českého oblečení, podporujme českou výrobu a ekonomiku. Kvalitní oblečení vydrží déle, potřebujete ho méně, unosí ho sourozenci a lépe je prodáte dále. Přesvědčte se, že není obleček jako ObleCzech."


Těšíme se na vaše dotazy, nápady či připomínky :-)

Zdeňka Palátová
jednatelka a zakladatelka ObleCzechu