O nás

 

Společnost ObleCzech s.r.o. jsem založila na podzim roku 2015. Internetový obchod jsme spustili v květnu 2016. Najdete nás také na MIMIBAZARU mimibazar.cz/obleczech. Při založení jsem spojila své profesní (marketing) a rodičovské zkušenosti s názory a postřehy lidí kolem sebe. Shodli jsme se, že v nabídce oblečení (nejen dětského) je spousta hadříků, ale pěkné a kvalitní oblečení musí člověk stále hledat. Při nákupu na internetu zase často chybí dostatek informací - především dobré fotografie, popisy a rozměry.

Rozhodla jsem se proto navrhnout e-shop ObleCzech.cz. Jak napovídá hravý název, vybrala jsem výhradně české značky, které jsou téměř všechny ušité v ČR popř. EU (pouze pláštěnky v Číně, v tomto sortimentu bohužel česká výroba neexistuje). Naleznete zde výběr kvalitních kousků, nikoli přemíru oblečků. E-shop neustále doplňujeme dle aktuálních kolekcí výrobců. 

Nabídka oblečení začíná od velikosti 98 (tedy od cca 3 let), do velikosti 146 (tedy do cca 10 let). Jedná se o oblečení do školy, školky a na volný čas. Kvalitní oblečení vydrží déle, potřebujete ho méně, unosí je sourozenci, lépe je prodáte dále. 

 

Naše vize:

„Oblékejme děti do hezkého, českého, praktického a kvalitního oblečení. Všichni známe platnost rčení „méně je více“ a „levné dvakrát koupené“. Podporujme českou výrobu a ekonomiku. Přesvědčte se, že není obleček jako ObleCzech, a sdílejte s námi naše nadšení z české kvality. Budete mile překvapeni, že dá v nekonečném moři hadříků najít kvalitní a pěkné oblečení za dostupné ceny!“

   

Všechno oblečení jsem vybírala osobně přímo u výrobců a často jsem vycházela ze zkušeností na svých dětech. Hlavními kritérii výběru bylo, aby to byly věci kvalitní (materiál, barevnost, zpracování + něco navíc), praktické, vkusné, zároveň pro děti líbivé, moderní a samozřejmě vyrobené v ČR.

Představuji vám též vlastní autorskou kolekci značky ObleCzech, kterou najdete pouze na tomto e-shopu a která se šije v malých, limitovaných edicích. 

Budu ráda za jakékoli vaše postřehy a názory (např. co dalšího byste v nabídce uvítali). 

 

Zdeňka Palátová
jednatelka a zakladatelka společnosti ObleCzech s.r.o.

e-mail: palatova@obleczech.cz 

 

                   Tým ObleCzech + modelky a modelové v oblečení z naší nabídky: