Přihlášení

O nás

ObleCzech s.r.o.  jsem založila na podzim roku 2015. Internetový obchod byl spuštěn v květnu 2016. V průběhu roku 2019 jsem se rozhodla           obléci e-shop do nového kabátu. Věřím, že vás zaujme.

Proč ObleCzech v moři oblečků?

Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. Věříme v kvalitní a poctivou práci.          V české hlavy a ruce :-). Baví nás mít svůj projekt, tvořit, mít odpovědnost a zároveň svobodu. Vybírat a nakupovat látky, spolupracovat s návrhářkou, upravovat a testovat střihy, stříhat objednávky, fotit, komunikovat se zákazníky, spravovat e-shop, ale i účtovat, fakturovat, dělat DPH, psát příspěvky, odpovídat na dotazy zákazníků a samozřejmě posílat balíčky :-). S kolegyňkou Zuzkou a švadlenkou Jakou občas pracujeme dnem i nocí. Nevěřili byste, kolik práce se dá udělat ve třech lidech :-).

Spokojenost zákazníků je naším hnacím motorem. Portfolio značky ObleCzech chceme stále rozšiřovat. Začínaly jsme jako e-shop s přikoupeným oblečením od různých českých výrobců a postupně začaly šít vlastní značku. Jde o volnočasovou a sportovně elegantní módu. Oblečení šijeme a můžeme je upravit na míru.

Ke každému výrobku vkládáme maximum informací. Pokud s výběrem váháte, stačí poslat dotaz na obchod@obleczech.cz, nebo zavolat na 725 819 908.

 

Naše vize:
„Oblékejme se do kvalitního českého oblečení, podporujme českou výrobu a ekonomiku. Kvalitní oblečení vydrží déle, potřebujete ho méně, unosí ho sourozenci a lépe je prodáte dále. Přesvědčte se, že není obleček jako ObleCzech."


Těšíme se na vaše dotazy, nápady či připomínky :-)

Zdeňka Palátová
jednatelka a zakladatelka společnosti ObleCzech s.r.o.